Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Jåleforumet

Ok, hva slags utstyr trenger vi for å leke frisører i heimen?

Jåleforumet Forum for hudpleie, hår, sminke, kropp mm.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 23-03-20, 10:26   #1
Kirsebær
Guardian of the galaxy
 
Kirsebær sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Trondheim
Innlegg: 22.587
Blogginnlegg: 85
Kirsebær har et rykte de fleste bare kan drømme omKirsebær har et rykte de fleste bare kan drømme omKirsebær har et rykte de fleste bare kan drømme omKirsebær har et rykte de fleste bare kan drømme omKirsebær har et rykte de fleste bare kan drømme omKirsebær har et rykte de fleste bare kan drømme omKirsebær har et rykte de fleste bare kan drømme omKirsebær har et rykte de fleste bare kan drømme omKirsebær har et rykte de fleste bare kan drømme omKirsebær har et rykte de fleste bare kan drømme omKirsebær har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Ok, hva slags utstyr trenger vi for å leke frisører i heimen?

Opprinnelig lagt inn av Drømmedama, her.

Kan man klippe seg selv? Jeg mener, gjør noen det?


På fredag kom jeg til meg selv da jeg sto og klippet meg selv foran speilet på jobb.
Alenekontor i svært kontorbygg og holder på å bli sprø...


Men sånn ellers har jeg alltid pleid å stusse litt her og klippe litt der. Frisøren min hater meg litt for det.

Jeg har hår med 3 hårfarger i, og har ikke sjans til å farge selv på vettugt vis. Jeg skulle vært til frisøren to uker før Koronabobla inntok verden, men så utsatte jeg timen. Og vipps! Alt stengt. Nå ser jeg ikke ut. Jeg trøster meg med at jeg ikke treffer mennesker uansett, så jeg får bruke denne tiden til å finne ut hvor mye grått hår som egentlig finnes under der.

I tillegg holder jeg på å spare til langt hår igjen etter noen kort-år. Jeg ser ut som en sopp.

Nydelig!

__________________
~Maybe it's time to heal~
Kirsebær er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 23-03-20, 14:17   #2
Daisy
Trademark: Imperfection
 
Daisy sin avatar
 
Medlem siden: Feb 2008
Innlegg: 11.055
Daisy er kulere enn de flesteDaisy er kulere enn de flesteDaisy er kulere enn de flesteDaisy er kulere enn de flesteDaisy er kulere enn de flesteDaisy er kulere enn de flesteDaisy er kulere enn de flesteDaisy er kulere enn de flesteDaisy er kulere enn de flesteDaisy er kulere enn de flesteDaisy er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Ok, hva slags utstyr trenger vi for å leke frisører i heimen?

Opprinnelig lagt inn av Kirsebær, her.


Jeg har hår med 3 hårfarger i, og har ikke sjans til å farge selv på vettugt vis. Jeg skulle vært til frisøren to uker før Koronabobla inntok verden, men så utsatte jeg timen. Og vipps! Alt stengt. Nå ser jeg ikke ut. Jeg trøster meg med at jeg ikke treffer mennesker uansett, så jeg får bruke denne tiden til å finne ut hvor mye grått hår som egentlig finnes under der.

Kan du ikke farge etterveksten med en grunnfarge? Du trenger bare ta midtskillen og side og tinning?

__________________
Jeg skulle ønske jeg led av "flink pike syndrom"

Tre stk!
Daisy er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 05:36.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no