Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr > Interiørhjørnet

Lystetting i dette rommet

Interiørhjørnet Alt som har med interiør å gjøre. Spørsmål, tips, deling av egne lure eller fine løsninger mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 29-11-19, 22:02   #8
zinatara
Bør lage seg en tittel selv
 
zinatara sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2011
Innlegg: 6.776
zinatara er et glitrende lys på stjernehimmelenzinatara er et glitrende lys på stjernehimmelenzinatara er et glitrende lys på stjernehimmelenzinatara er et glitrende lys på stjernehimmelenzinatara er et glitrende lys på stjernehimmelenzinatara er et glitrende lys på stjernehimmelenzinatara er et glitrende lys på stjernehimmelenzinatara er et glitrende lys på stjernehimmelenzinatara er et glitrende lys på stjernehimmelenzinatara er et glitrende lys på stjernehimmelenzinatara er et glitrende lys på stjernehimmelen
Standard

Sv: Lystetting i dette rommet

Opprinnelig lagt inn av Carrera, her.

Kjøpe 220 gardiner, og til hovedvinduet, og klippet de til ønsket lengde, og brukte avklippet til trekanten. Du må jo skjøte på midten, evt ha to lengder da. Jeg skråklipte og sydde kanal til vire, og hang opp. Trekker aldri fra på det vinduet, så det funker. Pent er det nok ikke, men det funker.

Takk for svar, dette kan nok funke ja.

Når to av ungene bodde der tidligere ble vi såpass desperate at vi stiftet opp lystett materiale. Men når det nå blir nyoppusset og fint vil jeg gjerne ha en litt penere løsning enn det.

zinatara er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 11:12.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no