Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Gremlis reise- og fremmedspråkforum

Hva er kult i/rundt Tucson?

Gremlis reise- og fremmedspråkforum Forum for diskusjon av reiser, reisemål, og fremmedspråk.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 03-11-19, 13:44   #5
Divine
Textrovert
 
Divine sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 23.165
Blogginnlegg: 251
Divine har et rykte de fleste bare kan drømme omDivine har et rykte de fleste bare kan drømme omDivine har et rykte de fleste bare kan drømme omDivine har et rykte de fleste bare kan drømme omDivine har et rykte de fleste bare kan drømme omDivine har et rykte de fleste bare kan drømme omDivine har et rykte de fleste bare kan drømme omDivine har et rykte de fleste bare kan drømme omDivine har et rykte de fleste bare kan drømme omDivine har et rykte de fleste bare kan drømme omDivine har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Hva er kult i/rundt Tuscon?

Takk for innspill! Keep 'em coming.

Det flymuseet ble jeg anbefalt av en venninne som bare hadde kjørt forbi, men ble mektig imponert av det hun så, så det stedet hadde jeg allerede tenkt på som et alternativ.

Tombstone har jeg besøkt. Enig i at det er verdt turen. Veldig kult sted. Bisbee hadde jeg ikke hørt om, men har lest litt nå, og det høres ut som et spennende sted.

Vi prøvde faktisk å dra til Old Tuscon Studios da vi var der sist, men av en eller annen grunn hadde de stengt akkurat den dagen. Skikkelig bomtur, men kanskje verdt å prøve igjen.

Tar gjerne mot flere forslag.

__________________
En stor og en liten (94 og 02)

Ikke la det aller beste bli det godes fiende
Divine er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 23:53.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no