Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Gremlis reise- og fremmedspråkforum

Feriehus i Italia eller Frankrike

Gremlis reise- og fremmedspråkforum Forum for diskusjon av reiser, reisemål, og fremmedspråk.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 01-10-19, 11:32   #10
Lavender
Passe aktiv
 
Lavender sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2010
Hvor: Sentralt
Innlegg: 11.283
Lavender er kulere enn de flesteLavender er kulere enn de flesteLavender er kulere enn de flesteLavender er kulere enn de flesteLavender er kulere enn de flesteLavender er kulere enn de flesteLavender er kulere enn de flesteLavender er kulere enn de flesteLavender er kulere enn de flesteLavender er kulere enn de flesteLavender er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Feriehus i Italia eller Frankrike

Hvis dere ikke ønsker leiebil, men sentralt og nære kollektivt, så ville jeg sett på kyststrekningen Roma til Capo Vaticano. Eller fra Roma og nordover til Siena. Det går tog og busser.

Et annet alternativ er å spørre utleier om de kan arrangere buss til og fra enten flyplass eller tog. Mange store hus ligger litt avsides. Åsene i Taormina og Letojanni er bratte og veiene er smale. Dere trenger bil for å handle mat til 16 personer.

Finner dere noe i Anzio/Nettuno er det kort togtur fra Roma Termini. Sperlonga, Terracina og San Felice Circeo er lett tilgjengelig med tog og buss eller taxi siste stykket.

__________________
06 & 08 .
Lavender er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 11:18.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no