Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Fest og høytid

Konfirmant 2020

Fest og høytid Et forum for å diskutere praktiske forberedelser knyttet til jubileer, bryllup, konfirmasjon, bar mitzva, ramadan, dåp og navnefest, mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 28-04-19, 13:30   #11
Niobe
Personlig pessimist
 
Niobe sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Innlegg: 28.080
Blogginnlegg: 11
Niobe har et rykte de fleste bare kan drømme omNiobe har et rykte de fleste bare kan drømme omNiobe har et rykte de fleste bare kan drømme omNiobe har et rykte de fleste bare kan drømme omNiobe har et rykte de fleste bare kan drømme omNiobe har et rykte de fleste bare kan drømme omNiobe har et rykte de fleste bare kan drømme omNiobe har et rykte de fleste bare kan drømme omNiobe har et rykte de fleste bare kan drømme omNiobe har et rykte de fleste bare kan drømme omNiobe har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Konfirmant 2020

Opprinnelig lagt inn av millact, her.

Så deilig og kanskje lettvint? Min vil så gjerne ha det hjemme, vi blir ikke så mange, så da blir det det. Men bestiller mat. Hjelper at det blir i august. Da er hagen fin, vi kan gå litt ut og inn og jeg har sommeren på meg. Hun vil selv velge litt pynt, så vi bestiller sikkert på nett.

Hehe, vi har gått noen festlige runder mtp. lokale. Folk her begynte jo å spørre meg om jeg hadde booket lokale for 3 år siden. For her må man være ute i god tid. Det er jo faktisk ikke tull en gang, fant jeg ut. Så det gikk ca sånn:



2016: Folk sier jeg må booke lokale. Jeg ler litt. Hører rundt, og skjønner at de mener alvor. Jeg booker lokale i kirken her.

Sent 2017: Jeg innser at lokalet i kirken antagelig er for lite og vi vil trenge å komme til dekket bord og ikke måtte ordne mye selv. Jeg avbestiller lokale og bestiller et lokale på et hotell. Det går med nød og neppe, det er allerede lite ledig.

2019: Guttungen har jo engasjert seg i kirke langt unna bostedet og vil konfirmeres der. De har en annen konfirmasjonhelg enn den lokale kirka. Jeg må endre booking av lokalet. Det går jo ikke greit, alt er nå opptatt. Vi må ut av distriktet, so to speak! Til slutt ender vi opp med å få bestilt lokale på et helt annet hotell.

__________________
«If you can’t be a good example, at least be a horrible warning.»
- Aileen Wuornos, seriemorder
Niobe er ikke aktiv  
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 10:07.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no