Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Fest og høytid

Miljøvennlige gassballonger?

Fest og høytid Et forum for å diskutere praktiske forberedelser knyttet til jubileer, bryllup, konfirmasjon, bar mitzva, ramadan, dåp og navnefest, mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 21-04-19, 23:53   #16
millact
Bør lage seg en tittel selv
 
Medlem siden: Mar 2008
Innlegg: 53.316
millact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtid
Standard

Sv: Miljøvennlige gassballonger?

Hos oss har vi løst det ved at korpsets arrangement starter rett før skoletoget og varer til 13-tiden. Skolearrangementet starter i 12-tiden. De fleste er innom begge stedene, fungerer fint. Det er 300 m å gå fra det ene til det andre.

__________________
05 og 08
millact er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 11:19.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no