Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Fest og høytid

Juletråden 2018

Fest og høytid Et forum for å diskutere praktiske forberedelser knyttet til jubileer, bryllup, konfirmasjon, bar mitzva, ramadan, dåp og navnefest, mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 14-12-18, 13:57   #11
Myria
Eppur si muove.
 
Myria sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2012
Innlegg: 15.921
Myria har mye å være stolt avMyria har mye å være stolt avMyria har mye å være stolt avMyria har mye å være stolt avMyria har mye å være stolt avMyria har mye å være stolt avMyria har mye å være stolt avMyria har mye å være stolt avMyria har mye å være stolt avMyria har mye å være stolt avMyria har mye å være stolt av
Standard

Sv: Juletråden 2018

Ja, jeg hører det oftest er eldre barn/ungdom som ikke får gaver på disse innsamlingene. Det er så enkelt å kjøpe til mindre barn, men ungdom trenger også julegaver så det håper jeg mange prøver å tenke på.

I en av Meny-butikkene her vi bor er det satt ut en handlevogn hvor de som vil kan kjøpe noe ekstra i butikken og legge i vognen og så blir det gitt til noen som trenger det. Det synes jeg også er veldig fint, og en enkel måte å gi noe på. Ingen trenger pakke inn noe eller gå innom noen ekstra butikker, man bare kjøper litt julegodt eller mat eller noe annet mens man likevel er på butikken og legger i denne vognen.

__________________
It is only with the heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye.
2008 - 2011 - 2013
Myria er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 21:26.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no