Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Fest og høytid

Juletråden 2018

Fest og høytid Et forum for å diskutere praktiske forberedelser knyttet til jubileer, bryllup, konfirmasjon, bar mitzva, ramadan, dåp og navnefest, mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 05-12-18, 00:39   #11
Isprinsessen
Bør lage seg en tittel selv
 
Isprinsessen sin avatar
 
Medlem siden: Mar 2009
Innlegg: 4.236
Isprinsessen er virkelig godt liktIsprinsessen er virkelig godt liktIsprinsessen er virkelig godt liktIsprinsessen er virkelig godt liktIsprinsessen er virkelig godt liktIsprinsessen er virkelig godt liktIsprinsessen er virkelig godt liktIsprinsessen er virkelig godt liktIsprinsessen er virkelig godt liktIsprinsessen er virkelig godt likt
Standard

Sv: Juletråden 2018

Opprinnelig lagt inn av My, her.

I dag har vi kjøpt airpods i gave til eldstejenta, og det var på høy tid, for det begynner å bli utsolgt de fleste steder, også fra leverandør. Så hvis andre har planer om å kjøpe det samme er det lurt å hive seg rundt. I tillegg kom pakken med Phillips wake-up-lights, som jeg har bestilt til alle tre, på vegne av faren min. Fikk pakket det inn i kveld også.

Så har jeg kjøpt årets juletrepynt til meg selv … Det første året jeg og mannen feiret jul i eget hus kjøpte vi en dunge med billig juletrepynt på Europris, bare for å få fylt opp treet. Og siden den gang har jeg kjøpt noe nytt hvert år, av litt finere og dyrere pynt, og gradvis erstattet billigpynten. Årets supplement ble disse julekulene, fra Iittala:

De er så fine at jeg vurderer å henge dem et sted hvor de kommer bedre fram, men er usikker på hvor det skulle være … Har ikke så mye plass, så de havner vel trolig på treet til slutt uansett. Men det blir fint. Har kjøpt de samme til min søster i julegave.

Kanskje du kan henge de i et vindu?

Isprinsessen er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 13:27.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no