Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Fest og høytid

Den viktigste ingrediensen på fest

Fest og høytid Et forum for å diskutere praktiske forberedelser knyttet til jubileer, bryllup, konfirmasjon, bar mitzva, ramadan, dåp og navnefest, mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 05-09-18, 23:31   #7
Cumulus
Bør lage seg en tittel selv
 
Cumulus sin avatar
 
Medlem siden: Aug 2011
Innlegg: 3.647
Cumulus imponerer mange og er sikkert smartCumulus imponerer mange og er sikkert smartCumulus imponerer mange og er sikkert smartCumulus imponerer mange og er sikkert smartCumulus imponerer mange og er sikkert smartCumulus imponerer mange og er sikkert smartCumulus imponerer mange og er sikkert smartCumulus imponerer mange og er sikkert smart
Standard

Sv: Den viktigste ingrediensen på fest

Opprinnelig lagt inn av Drømmedama, her.

Bra folk er aller viktigst for meg. Og så liker jeg å få velkomstdrink når jeg kommer(både med og uten alkohol), da føler jeg meg veldig velkommen. Og så foretrekker jeg litt dempet belysning, levende lys er koselig. Musikk er viktig! Men ikke altfor høy musikk, ihvertfall ikke i starten. Liker godt fingermat/småretter/ta-selv-varianter til mat. Også kan jeg ikke fordra selskapsleker.


Høres ut som du burde komme til oss. Her blir det cava ved ankomst, fingermat, lyslenke i taket, masse levende lys og soulmusikk fra platespiller. Og selskapsleker er bannlyst.

Cumulus er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 06:35.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no