Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Nyheter og media

Var redd for pappa

Nyheter og media Forum for diskusjoner av nyheter og artikler. Husk å lenke til aktuell artikkel i første innlegg, så meddebattantene får mulighet til å sette seg inn i temaet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 18-07-07, 13:27   #11
Bokormen
Absolute Beginner
 
Bokormen sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 9.256
Blogginnlegg: 13
Bokormen har en fantastisk fremtidBokormen har en fantastisk fremtidBokormen har en fantastisk fremtidBokormen har en fantastisk fremtidBokormen har en fantastisk fremtidBokormen har en fantastisk fremtidBokormen har en fantastisk fremtidBokormen har en fantastisk fremtidBokormen har en fantastisk fremtidBokormen har en fantastisk fremtidBokormen har en fantastisk fremtid
Standard

Sv: Var redd for pappa

Opprinnelig lagt inn av Anuk, her.

Selv om fysisk avstraffelse var mer vanlig før i tiden enn nå, så er det vel rimelig sjokkerende at Sjonkel Rolf var slik. Han var jo en litt slik koselig, trygg fyr, at han skulle ha et slikt forhold til barna sine er da rimelig overraskende? Det var da tross alt ikke normalen å slå barna sine på den tiden heller?


Det er vel (dessverre) ofte slik at det er de siste man tror det om som er verst på hjemmebane.


Foreldrene mine ble slått begge to, men har aldri lagt en hånd på sine egne unger. Mamma skryter ofte av det, men hun har til gjengjeld kalt meg stygg, sagt at hun er flau over meg, at hun tror ingen egentlig liker meg, gjort narr av valgene jeg har tatt i livet og mye annet rart. Tror nesten jeg ville foretrukket en ørefik i ny og ne.

Bokormen er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 05:12.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no