Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Fest og høytid

Hvor tidlig kan man ha overnattingsbursdag?

Fest og høytid Et forum for å diskutere praktiske forberedelser knyttet til jubileer, bryllup, konfirmasjon, bar mitzva, ramadan, dåp og navnefest, mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 26-02-18, 10:15   #18
Isolde
Øyboer
 
Isolde sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 13.010
Isolde har mye å være stolt avIsolde har mye å være stolt avIsolde har mye å være stolt avIsolde har mye å være stolt avIsolde har mye å være stolt avIsolde har mye å være stolt avIsolde har mye å være stolt avIsolde har mye å være stolt avIsolde har mye å være stolt avIsolde har mye å være stolt avIsolde har mye å være stolt av
Standard

Sv: Hvor tidlig kan man ha overnattingsbursdag?

Vi prøvde til 9år dagen. 8gutter. Vill oppstandelse blant mødrene i klassen. Bare to gutter som fikk lov, jeg var vist vill og gal og den store stygge ulven som ikke hadde avklart dette med foreldrene på forhånd sånn at de måtte være de slemme som måtte de si nei siden barna gjerne ville. Ble en koselig kveld med 3 gode kompiser. Men ødela hele mitt forhold til foreldrene i klassen.

Isolde er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 06:48.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no