Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr > Husmorskole

Bullet journaling - noen som driver med det?

Husmorskole Det finnes et hav av gode tips til hvordan få ting til å fungere bedre. Her kan man spørre, dele og få gode råd av hverandre.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 17-10-17, 15:00   #11
nokon
Librocubicularist
 
nokon sin avatar
 
Medlem siden: Dec 2011
Innlegg: 13.754
Blogginnlegg: 175
nokon har et rykte de fleste bare kan drømme omnokon har et rykte de fleste bare kan drømme omnokon har et rykte de fleste bare kan drømme omnokon har et rykte de fleste bare kan drømme omnokon har et rykte de fleste bare kan drømme omnokon har et rykte de fleste bare kan drømme omnokon har et rykte de fleste bare kan drømme omnokon har et rykte de fleste bare kan drømme omnokon har et rykte de fleste bare kan drømme omnokon har et rykte de fleste bare kan drømme omnokon har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Bullet journaling - noen som driver med det?

Sånn eg har gjort det så har eg laga ei liste over alt eg skal ha med på eit eige ark. Og så har eg sortere rekkefølgje og satt av plass til det. Når eg føler meg inspirert og har lyst til å drodle litt, har eg laga 3-4 sider med teikning og bokstavering og tjo og hei (ikkje teip). Viss eg skulle satt opp heile boka åå ein kveld, ville nok eg og endt opp med 2-3 fine sider og resten vanleg håndskrift. For meg er det det estetiske som er "prosjektet".

Eg har ikkje kjøpt inn nokonting.

__________________

People who wonder whether the glass is half empty or half full miss the point.
The glass is refillable.
nokon er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 00:08.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no