Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

[Valg 2017] Eit vanskeleg valg

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 19-08-17, 11:51   #11
Candy Darling
Prettiest mess ever seen
 
Candy Darling sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Under ground
Innlegg: 29.330
Blogginnlegg: 50
Candy Darling har et rykte de fleste bare kan drømme omCandy Darling har et rykte de fleste bare kan drømme omCandy Darling har et rykte de fleste bare kan drømme omCandy Darling har et rykte de fleste bare kan drømme omCandy Darling har et rykte de fleste bare kan drømme omCandy Darling har et rykte de fleste bare kan drømme omCandy Darling har et rykte de fleste bare kan drømme omCandy Darling har et rykte de fleste bare kan drømme omCandy Darling har et rykte de fleste bare kan drømme omCandy Darling har et rykte de fleste bare kan drømme omCandy Darling har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: [Valg 2017] Eit vanskeleg valg

Opprinnelig lagt inn av Katta, her.

Der står det også at KrF har vedtatt å ikke støtte FrP i regjering. Det er også greit å vite synes jeg.

Jeg ser at det står der, men det stemmer ikke med det Hareide svarer hver eneste gang han blir spurt om det. Han sier konsekvent at førstevalget er V-KrF-H, andrevalget er ikke offentlig.

Det som VIRKELIG er viktig i den artikkelen, og som er relativt nytt, er dette:

Sitat:

Forrige helg sa Frp-leder Siv Jensen til VG at hun er klar til å forhandle med en annen borgerlig regjering, dersom Frp går ut av regjeringskontorene etter valget. Det står i kontrast til Frps mangeårige løfte om ikke å støtte en regjering de selv ikke er en del av.

Det gjør det også lettere for Grande å fortelle velgerne at hun ikke vil felle noen borgerlig regjering

Det økte nettopp sjansene dramatisk for en sentrum-H-regjering.

__________________
Vi gjør alle så godt vi kan
Og vi gjør alt feil.

- No. 4 -
Candy Darling er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 03:49.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no