Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Reagerte på ungdom i BARE merkeklær - reagerer du?

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 06-08-17, 19:56   #11
millact
Bør lage seg en tittel selv
 
Medlem siden: Mar 2008
Innlegg: 53.269
millact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtid
Standard

Sv: Reagerte på ungdom i BARE merkeklær - reagerer du?

Opprinnelig lagt inn av Tjorven, her.

Jeg tenker "oi, de foreldrene er jammen villig til å bruke mye mer penger enn meg" når jeg ser ungdom med merkeklær fra topp til tå. Disse rådyre jakkene skjønner jeg heller ikke at noen kjøper til unger som ikke er ferdig utvokst.

Snuppa er 12 år, og ønsker seg tidvis merkeklær. Men hun har ingen klar formening om hva som er rett merke. Så vi har kjøpt noen gensere på superdry og hollister på salg. Så lenge dette kombineres med aller mest klær i helt vanlig prisklasse, så tenker jeg det er greit nok.

Hvor kjøpes disse merkene i Norge?

__________________
05 og 08
millact er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 06:23.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no