Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Kultur og underholdning > Glitterchicks film- og musikkforum

[SKAM] Innlegg 2003-3000

Glitterchicks film- og musikkforum Film, tv-serier og musikk

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 26-04-17, 09:11   #11
nokon
Librocubicularist
 
nokon sin avatar
 
Medlem siden: Dec 2011
Innlegg: 13.759
Blogginnlegg: 175
nokon har et rykte de fleste bare kan drømme omnokon har et rykte de fleste bare kan drømme omnokon har et rykte de fleste bare kan drømme omnokon har et rykte de fleste bare kan drømme omnokon har et rykte de fleste bare kan drømme omnokon har et rykte de fleste bare kan drømme omnokon har et rykte de fleste bare kan drømme omnokon har et rykte de fleste bare kan drømme omnokon har et rykte de fleste bare kan drømme omnokon har et rykte de fleste bare kan drømme omnokon har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: [SKAM] Innlegg 2003-3000

Opprinnelig lagt inn av Lille*My, her.

Jeg har tenkt meg at hun kanskje bare finner på de vinkveldene fordi hun ikke vil ha med seg noen hjem. Ett eller annet hun skjuler, for eksempel at de ikke har særlig god råd eller bor særlig bra (som jo kan være skambelagt), og hun finner på noe som får det til å virke som om moren har dyre og fancy vaner. Prøvde hun å skjule en alkoholisert mor ville hun sikkert ikke funnet på at hun drikker vin i ett kjør. Hun insisterte jo også veldig på at William måtte hente henne hjemme hos Eva i første sesong. Ett eller annet er det i alle fall, hun virker jo ekstremt usikker og panisk.

Men det er jo bare spekulasjoner, det kan hende jeg er på villspor her.

Eg tenker og at dette med vinkvelder er ein måte å framstå sofistikert på, medan det er noko ho ikkje vil vise fram i den heimen. Kva det er, veit eg ikkje men eg tviler og på at det har med alkoholmisbruk å gjere. Amylin gjorde meg dessutan oppmerksom på at det var Chris som brukte vinkveld-unnskyldninga først, at Vilde overtok den.

Eg hadde jo håpa at vi skulle få vite meir om Vilde i ein Vilde-sesong, men nå tenker eg at det kanskje er eit vel så godt dramaturgisk grep å sjå henne gjennom dei andre sine auger.

__________________

People who wonder whether the glass is half empty or half full miss the point.
The glass is refillable.
nokon er ikke aktiv  
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 06:03.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no