Sv: Den store hundetråden
Opprinnelig lagt inn av Lykken, her.
Vi også samtaler mest nå, det er morsomt. Er vi på tur og veien deler seg, så sier jeg f.eks vi skal andre veien eller vi skal hit og hun endrer retning med en gang. Eller når det kommer folk på stien retter jeg ut armen og sier hold deg til venstre og det gjør hun. Jeg tror hun bare kjenner igjen ord, er vant til at når jeg sier noe så skal hun korrigere seg. Føler meg litt koko noen ganger ute da, der jeg går å prater med bikkja som hun skulle vært et menneske, men tror det lønner seg i form av god kommunikasjon.
Jeg gjør også det. Jeg gjorde det med hesten min også - holdt enetaler fra ryggen når vi var ute på tur. 
Hunden min er forresten en drøm i forhold til både å gå tett inntil meg både med og uten bånd, og hun er rå på innkalling.
__________________
I myself have never been able to find out precisely what feminism is: I only know that people call me a feminist whenever I express sentiments that differentiate me from a doormat or a prostitute. Rebecca West
|