Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr > Husmorskole

Ikke fullt så flotte kaker ...

Husmorskole Det finnes et hav av gode tips til hvordan få ting til å fungere bedre. Her kan man spørre, dele og få gode råd av hverandre.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 07-12-16, 00:06   #11
Bloppy
Det kommer seg
 
Bloppy sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2008
Hvor: På en gård
Innlegg: 8.822
Bloppy er kulere enn de flesteBloppy er kulere enn de flesteBloppy er kulere enn de flesteBloppy er kulere enn de flesteBloppy er kulere enn de flesteBloppy er kulere enn de flesteBloppy er kulere enn de flesteBloppy er kulere enn de flesteBloppy er kulere enn de flesteBloppy er kulere enn de flesteBloppy er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Ikke fullt så flotte kaker ...

Opprinnelig lagt inn av safran, her.

Jeg malte dem i maskin. Jeg fulgte denne oppskriften til punkt og prikke. Vel, med unntak av siste delen, der man skulle dyppe dem i smeltet sjokolade.

Lot du de skoldede mandlene tørke lenge nok da?
Min bakesvigerinne sier at de bør tørke i ca 14 dager. Ellers blir deigen helt ubrukelig. Så hun rådet meg til å droppe skoldingen. So I did!
Jeg varmet ikke deigen min da jeg lagde den da. Det er visstnok en plausibel forklaring på at mine sprakk litt på toppen.

__________________
Snuppa 98
Poden 05
Bloppy er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Emneord
besteste kaketråden, veltet gris


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 19:11.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no