Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr

Hvilken mikro vil jeg ha, med hvilke funksjoner?

Hjem og utstyr Hus, hage, utstyr, design mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 17-11-16, 19:15   #18
Gaia
villende
 
Gaia sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Innlegg: 14.900
Blogginnlegg: 249
Gaia har et rykte de fleste bare kan drømme omGaia har et rykte de fleste bare kan drømme omGaia har et rykte de fleste bare kan drømme omGaia har et rykte de fleste bare kan drømme omGaia har et rykte de fleste bare kan drømme omGaia har et rykte de fleste bare kan drømme omGaia har et rykte de fleste bare kan drømme omGaia har et rykte de fleste bare kan drømme omGaia har et rykte de fleste bare kan drømme omGaia har et rykte de fleste bare kan drømme omGaia har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Hvilken mikro vil jeg ha, med hvilke funksjoner?

Du vil ha et toastjern. Hvis du ikke føler at du trenger micro nå så skal jeg love deg at det bare blir en dings som tar opp plass. Vi har bodd seks uker sammen med en microovn, og jeg innså at det var helt riktig av meg at micro utgikk da vi bygget nytt kjøkken. Jeg brukte den en gang i løpet av seks uker, og det var til å poppe popcorn. Noe jeg konstaterte er bedre når det poppes i kjele.

Snupp bruker toastjernet til å lage seg toast. Og kan sikkert bruke vannkoker til å lage nudler. Vi har bare aldri tenkt å muligheten siden han faktisk laget full middag og bruker komfyr og stekeovn en til to dager i uka. Han brukte heller ikke microen da vi bodde borte.

Gaia er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 22:03.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no