Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Nyheter og media

Tror du Johaug har dopa seg bevisst?

Nyheter og media Forum for diskusjoner av nyheter og artikler. Husk å lenke til aktuell artikkel i første innlegg, så meddebattantene får mulighet til å sette seg inn i temaet.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 30-10-16, 20:16   #1
Storm
En som trener
 
Storm sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 10.782
Blogginnlegg: 145
Storm har et rykte de fleste bare kan drømme omStorm har et rykte de fleste bare kan drømme omStorm har et rykte de fleste bare kan drømme omStorm har et rykte de fleste bare kan drømme omStorm har et rykte de fleste bare kan drømme omStorm har et rykte de fleste bare kan drømme omStorm har et rykte de fleste bare kan drømme omStorm har et rykte de fleste bare kan drømme omStorm har et rykte de fleste bare kan drømme omStorm har et rykte de fleste bare kan drømme omStorm har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Tror du Johaug har dopa seg bevisst?

Opprinnelig lagt inn av Candy Darling, her.

Det er i hvert fall en helt klar strategi å kalle det for en leppekrem, når det er en ren steroidsalve som i utgangspunktet ikke har indikasjon for leppesår i det hele tatt. Og så deilig at media plukker det opp og kaller det leppepomade.

Den har jo indikasjon sår. Det virker ikke som at kremen er brukt utenfor indikasjon slik jeg leser det (men skjønner ikke siste biten om mors nipple).

Healing of varicose ulcers and bedsores, burns, surgical wounds, abrasions, erosions, anal fissures, eczematous dermatitis of any etiology and in general all kinds of infectious heal wounds without problems for the mother’s help in cracking the nipple.

Storm er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 31-10-16, 09:07   #2
Floksa
can-jur
 
Floksa sin avatar
 
Medlem siden: May 2009
Hvor: Vinterland
Innlegg: 18.133
Blogginnlegg: 121
Floksa har et rykte de fleste bare kan drømme omFloksa har et rykte de fleste bare kan drømme omFloksa har et rykte de fleste bare kan drømme omFloksa har et rykte de fleste bare kan drømme omFloksa har et rykte de fleste bare kan drømme omFloksa har et rykte de fleste bare kan drømme omFloksa har et rykte de fleste bare kan drømme omFloksa har et rykte de fleste bare kan drømme omFloksa har et rykte de fleste bare kan drømme omFloksa har et rykte de fleste bare kan drømme omFloksa har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Tror du Johaug har dopa seg bevisst?

Opprinnelig lagt inn av Storm, her.

Den har jo indikasjon sår. Det virker ikke som at kremen er brukt utenfor indikasjon slik jeg leser det (men skjønner ikke siste biten om mors nipple).

Healing of varicose ulcers and bedsores, burns, surgical wounds, abrasions, erosions, anal fissures, eczematous dermatitis of any etiology and in general all kinds of infectious heal wounds without problems for the mother’s help in cracking the nipple.


Nipple er brystvorte. Man kan bruke den på såre brystvorter. Eller ikke bruke den på såre brystvorter? Haha. Det var ikke så klart som jeg trodde nei.....

__________________
F-I-R-E

Bokhyllen er den stige, hvorved du bliver din overmanns lige - Henrik Wergeland
Floksa er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar

Emneord
porolon, stillongs


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 07:38.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no