Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Fest og høytid

Hvorfor julekalender?

Fest og høytid Et forum for å diskutere praktiske forberedelser knyttet til jubileer, bryllup, konfirmasjon, bar mitzva, ramadan, dåp og navnefest, mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 15-10-16, 20:56   #3
shute
prokrastinator
 
shute sin avatar
 
Medlem siden: Feb 2009
Innlegg: 5.646
shute har mye å være stolt avshute har mye å være stolt avshute har mye å være stolt avshute har mye å være stolt avshute har mye å være stolt avshute har mye å være stolt avshute har mye å være stolt avshute har mye å være stolt avshute har mye å være stolt avshute har mye å være stolt avshute har mye å være stolt av
Standard

Sv: Hvorfor julekalender?

Her er det en kombinasjon av at vi (jeg, primært) koser oss med å skjemme dem bort og å finne pakkekalendergaver. De blir jo veldig glade, men det er helt klart jeg som har initiert konseptet.

...og en mer pedagogisk forsvarlig koselig nedtelling mot jul. De har to kalendere hver. Den ene er klassisk pakkekalender av det noe overdådige slaget. Den andre - og for den eldste klart mest populære - er 24 små julepynt i en trekalender, som de henger opp en av hver dag på eget minijuletre på rommet. Så plukkes de ned etter jul og henges på igjen neste år.

__________________
Ungen, 2009
Minste, 2013
shute er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 23:39.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no