Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

[Jubileum] Gamle FP-tråder som vi husker?

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 12-09-16, 19:42   #11
Albertine
Bør lage seg en tittel selv
 
Albertine sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2014
Innlegg: 3.761
Blogginnlegg: 38
Albertine er kulere enn de flesteAlbertine er kulere enn de flesteAlbertine er kulere enn de flesteAlbertine er kulere enn de flesteAlbertine er kulere enn de flesteAlbertine er kulere enn de flesteAlbertine er kulere enn de flesteAlbertine er kulere enn de flesteAlbertine er kulere enn de flesteAlbertine er kulere enn de flesteAlbertine er kulere enn de fleste
Standard

Sv: [Jubileum] Gamle FP-tråder som vi husker?

Opprinnelig lagt inn av Zulu, her.

Er det lov å bringe inn alvorlige tråder også? Jeg tar sjansen.

En av de trådene jeg husker best og som gjorde stort inntrykk på meg, er En pedofil som ikke er overgriper?. Den tar utgangspunkt i en avisartikkel om pedofili, men etter hvert deltar vedkommende artikkelen handler om i diskusjonen og det hele blir både surrealistisk, nyanserende, provoserende og tankevekkende.

Den fikk jeg skikkelig vondt i magen av. Det var nesten som å se min bestefar sitte der og argumentere for at pedofili i grunnen er helt OK.

__________________
Be kind whenever possible. It is always possible. - Dalai Lama
Albertine er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 01:23.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no