Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Røyking og graviditet

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 31-07-16, 10:36   #17
frukt
finner ut av mye
 
frukt sin avatar
 
Medlem siden: Mar 2013
Innlegg: 25.692
Blogginnlegg: 267
frukt har mye å være stolt avfrukt har mye å være stolt avfrukt har mye å være stolt avfrukt har mye å være stolt avfrukt har mye å være stolt avfrukt har mye å være stolt avfrukt har mye å være stolt avfrukt har mye å være stolt avfrukt har mye å være stolt avfrukt har mye å være stolt avfrukt har mye å være stolt av
Standard

Sv: Røyking og graviditet

Opprinnelig lagt inn av meisje, her.

De fleste slutter å røyke mens de er gravide og ammer. Noen få klarer ikke det, og jeg syns det da er flott om de får til å røyke mindre enn til vanlig.

Jeg syns ikke vi andre skal blade oss i røyking etc med blikk og kommentarer. Jeg husker naboen vår som røykte bak treet i Hagen mens hun var gravid. Alle kommenterte røykingen, og jeg hadde medfølelse med henne. Hun gjorde jo sitt beste.

Ja det er klart det er positivt å kutte ned i det minste.

Det er sikkert delte meninger om hvorvidt man skal blande seg eller ei, men selv tror jeg ikke det hjelper så mye, og jeg hadde aldri funnet på å sagt noe.

__________________
And I said to my body, softly, "I want to be your friend.
It took a long breath and replied, "I've been waiting my whole life for this."
~ Nayyirah Waheed ~
frukt er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 04:00.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no