Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Gremlis reise- og fremmedspråkforum

[Cruise i Karibien] Har du en anbefaling?

Gremlis reise- og fremmedspråkforum Forum for diskusjon av reiser, reisemål, og fremmedspråk.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 22-06-16, 00:39   #7
Timar
Klar
 
Timar sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2009
Hvor: Sentralt
Innlegg: 10.979
Blogginnlegg: 56
Timar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt av
Standard

Sv: [Cruise i Karibien] Har du en anbefaling?

Jeg har kun reist med baby, så har ingen tips om cruise med barn, men jeg ville bare tipse om at det finnes nettsider som tilbyr rabatterte cruiseturer der det er lett å følge med på om prisene endrer seg. Nå husker jeg selvfølgelig ikke hva nettsiden jeg brukte het, sånn 6 år etter, men det kan jeg finne ut av hvis du er interessert.

Sjekk også orkanvarselet på de ulike rutene. Vi dro østre og ikke vestre rute pga best sjanse for godt vær, i oktober var vel det, men i desember kan det se annerledes ut.

Jeg så reklamen for verdens største cruiseskip på Gardermoen i helga og kommenterte til mannen at hvis vi skulle på cruise med ungene noen gang, så var det definitivt ikke om å gjøre å velge båten med flest mennesker på. Han var dog uenig og mente at båten med flest mennesker har best tilbud.

Lykke til med jakten

Timar er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 06:56.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no