Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Tar vi imot nye brukere på en god måte?

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 17-05-16, 19:56   #11
amo
Bør lage seg en tittel selv
 
amo sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Innlegg: 7.744
amo har mye å være stolt avamo har mye å være stolt avamo har mye å være stolt avamo har mye å være stolt avamo har mye å være stolt avamo har mye å være stolt avamo har mye å være stolt avamo har mye å være stolt avamo har mye å være stolt avamo har mye å være stolt avamo har mye å være stolt av
Standard

Sv: Tar vi imot nye brukere på en god måte?

Opprinnelig lagt inn av Niobe, her.

Kunnskaps- og/eller utdanningsnivået er høyt her, ja. Det gir brukere som er gode til, og vant til, å argumentere for sine ståsted, og ikke minst begrunne svarene sine. Det ser jeg på som en klar fordel (sammenlignet med andre fora, hvor dette ikke er tilfelle), og samtidig så er det utfordrende. Man må tenke seg om her, og det er ingenting i veien med det. Jeg har lært mye på FP, og om man bare kan tåle å bli litt ydmyket av å være den som vet minst om noe, så kan man veldig ofte lære veldig mye. Det er bare å gripe sjansen. Jeg får ofte skryt for formuleringsevne ellers i livet, og jeg er sikker på at FP er med på å finpusse den.

Dette, men jeg vil heller si at gjennomsnittsalderen er såpass mye høyere her enn en del lignende forum, og med alderen kommer som oftest både utdanning og kunnskapen og det gjenspeiles på fp kontra kg ol.
Jeg savner også tiden da dagsaktuelle nyheter ble diskutert her inne. Jeg deltok ikke så mye aktivt, men lærte meg å se saker fra flere sider da det ofte var gode argumenter om det var ulike syn på saken. Nå synes jeg det rett og slett er blitt litt kjedelig på fp.
Jeg bruker ikke mye tid her inne, så jeg har absolutt ingen rett til å klage. :sjølvinnsikt:

__________________
De tre håpefulle

1987-storesøs 1997-mellombror 2004-lillesøs 2009-bonussøs
amo er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 23:10.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no