|
Stikkas barneutstyrshjørne Diskusjonsforum for utstyr til barn. |
![]() |
|
Trådverktøy | Visningsmåter |
|
![]() |
#1 |
flisespikker
|
![]() Sv: Klær til tweens: barneavdeling = for smått, voksenavdeling = for stortVent et år. Da blir det enklere.
__________________
Skilpadda (mars 1970) og Datteren (des. 2002) Men are from Earth. Women are from Earth. Deal with it. |
![]() |
![]() |
![]() |
#2 |
Glamorøs
|
![]() Sv: Klær til tweens: barneavdeling = for smått, voksenavdeling = for stort
Åh, det høres deilig ut! Alle buksene er maks snurpa, det er jo ikke noe behagelig heller.
Ja, det er nok lettere for jenter. Jenteklær er jo generelt smalere.
Ja, ikke sant? Jentebuksene finnes jo i en bredde tilsvarende en baby, så hvorofr kunne ikke guttene fått noe litt smalere, liksom?
Jo takk.
__________________
|
![]() |
![]() |
![]() |
#3 |
Absolute Beginner
|
![]() Sv: Klær til tweens: barneavdeling = for smått, voksenavdeling = for stortJa, hvorfor er guttebuksene videre til barn? Poden vår er helt gjennomsnittelig mht høyde/vekt-ratio, og det er kun slim fit eller snurping som fungerer. |
![]() |
![]() |
![]() |
#4 |
Flax
Medlem siden: Oct 2006
Hvor: Bergen
Innlegg: 5.789
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() Sv: Klær til tweens: barneavdeling = for smått, voksenavdeling = for stortLevis har bra bukser til den fasongen. Til vår lange tynne sitter 510 best på (de er skinny), 511 er slim fit. De sitter i livet.
__________________
03 06 09 |
![]() |
![]() |
![]() |
|
|