Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr

HASTER oppbevaring til juletrepynt

Hjem og utstyr Hus, hage, utstyr, design mm.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 05-01-16, 13:47   #21
Madicken
Flawsome
 
Madicken sin avatar
 
Medlem siden: Aug 2011
Innlegg: 10.515
Madicken har mye å være stolt avMadicken har mye å være stolt avMadicken har mye å være stolt avMadicken har mye å være stolt avMadicken har mye å være stolt avMadicken har mye å være stolt avMadicken har mye å være stolt avMadicken har mye å være stolt avMadicken har mye å være stolt avMadicken har mye å være stolt avMadicken har mye å være stolt av
Standard

Sv: HASTER oppbevaring til juletrepynt

Jeg har store, gjennomsiktige plastbokser fra Ikea. Greit å se hva som er oppi boksene utenfra. Kuler og annet puttes rett i boksen uten papir eller annen beskyttelse, og det fungerer helt fint. Ingenting som har blitt ødelagt til nå. Og så bruker jeg digre plastnett fra Søstrene Grene til ting som er uknuselige.

Madicken er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 05-01-16, 13:52   #22
Myria
Eppur si muove.
 
Myria sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2012
Innlegg: 15.911
Myria har mye å være stolt avMyria har mye å være stolt avMyria har mye å være stolt avMyria har mye å være stolt avMyria har mye å være stolt avMyria har mye å være stolt avMyria har mye å være stolt avMyria har mye å være stolt avMyria har mye å være stolt avMyria har mye å være stolt avMyria har mye å være stolt av
Standard

Sv: HASTER oppbevaring til juletrepynt

Jeg oppbevarer julepynt i emballasjen de kom i. Enkelt og greit. Og så har jeg store bokser som alt legges i og oppbevares på loftet de resterende 50 ukene av året.

__________________
It is only with the heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye.
2008 - 2011 - 2013
Myria er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 21:13.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no