Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Hvitløk etc. i løs vekt

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 20-10-15, 21:38   #28
Joika
Pauset
 
Medlem siden: Jan 2008
Hvor: Internett
Innlegg: 23.987
Blogginnlegg: 180
Joika har et rykte de fleste bare kan drømme omJoika har et rykte de fleste bare kan drømme omJoika har et rykte de fleste bare kan drømme omJoika har et rykte de fleste bare kan drømme omJoika har et rykte de fleste bare kan drømme omJoika har et rykte de fleste bare kan drømme omJoika har et rykte de fleste bare kan drømme omJoika har et rykte de fleste bare kan drømme omJoika har et rykte de fleste bare kan drømme omJoika har et rykte de fleste bare kan drømme omJoika har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Hvitløk etc i løs vekt

Opprinnelig lagt inn av Nextlife, her.

Jeg har heller aldri sett noen gjøre det, og ville antakeligvis sett på noen som gjorde det med sammensnurpet munn og hevede øyenbryn. I min bok gjør man ikke slik.

Ikke i min bok heller.

Opprinnelig lagt inn av Floksa, her.

Men din bok er tydeligvis ikke fasiten da

Å bryte emballasje er vel ikke heeelt normalt. Jeg tror nok de fleste ville fått nei om de spurte i butikken først. Så det er fasiten i min verden... spør først.

Joika er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 23:47.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no