Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr > Stikkas barneutstyrshjørne

Slitesterke bukser

Stikkas barneutstyrshjørne Diskusjonsforum for utstyr til barn.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 28-08-15, 09:23   #11
My
Semiaktiv
 
My sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Trondheim
Innlegg: 31.172
My har et rykte de fleste bare kan drømme omMy har et rykte de fleste bare kan drømme omMy har et rykte de fleste bare kan drømme omMy har et rykte de fleste bare kan drømme omMy har et rykte de fleste bare kan drømme omMy har et rykte de fleste bare kan drømme omMy har et rykte de fleste bare kan drømme omMy har et rykte de fleste bare kan drømme omMy har et rykte de fleste bare kan drømme omMy har et rykte de fleste bare kan drømme omMy har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Bukser

Har også samme problem. Hadde ikke ramlet meg inn å kjøpe merkebukser i alle fall. De hadde kanskje holdt i fem uker i stedet for to, men på ett eller annet tidspunkt blir det hull. Nei, da får han heller gå med hullete bukser. Og å kjøpe bukser litt store, så han skal ha å vokse i, har jeg sluttet med for lenge siden. Når de blir perfekte i størrelsen er de ødelagt for lenge siden. Så jeg har egentlig gitt opp jeg også.

Til hverdags får han bruke joggebukser eller treningsbukser, for av en eller annen grunn ser de ut til å holde bedre enn jeans, og det har heller ikke så mye å si om det blir litt hull på dem. Han sparker jo uansett bare fotball i alle friminuttene, og da kan han like gjerne ha på seg treningstøy (som jeg også ville hatt, om vi skulle hatt ei økt med fotball i løpet av arbeidsdagen ). De nye, hele jeansene jeg har kjøpt får han ikke bruke på skolen, han må spare dem til litt andre anledninger, i alle fall i begynnelsen.

__________________
µ 05 07 07
My er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 06:40.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no