Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Mat og kosthold

Sliter dere med å finne mat alle liker?

Mat og kosthold Kategori for barnemat, oppskrifter, drikkevarer og kosthold generelt.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 22-06-15, 22:46   #11
millact
Bør lage seg en tittel selv
 
Medlem siden: Mar 2008
Innlegg: 53.265
millact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtid
Standard

Sv: Sliter dere med å finne mat alle liker?

Opprinnelig lagt inn av Guava, her.

Det finnes da veldig mye mer enn fisk.
Løsningen på fiskeproblemet er det nok ikke vi som skal finne, men det har da vært en del konstruktive forslag til det hun etterspør.

Det er klart det finnes mye mer enn fisk, men etter hva jeg leser er et av problemene at mannen ikke spiser fisk.

Jeg tenker ellers at løsningen er å serverer variert mat, litt av alt rett og slett (ikke samtidig) og forklare barna at man ikke kan ha p-mat hver eneste dag.

__________________
05 og 08
millact er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 15:01.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no