Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Luksusproblem, hva bruke 5000 på?

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 15-06-15, 11:00   #11
Anda
Smugleser
 
Anda sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 7.039
Blogginnlegg: 411
Anda er kulere enn de flesteAnda er kulere enn de flesteAnda er kulere enn de flesteAnda er kulere enn de flesteAnda er kulere enn de flesteAnda er kulere enn de flesteAnda er kulere enn de flesteAnda er kulere enn de flesteAnda er kulere enn de flesteAnda er kulere enn de flesteAnda er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Luksusproblem, hva bruke 5000 på?

Mannen din har ikke skjønte noe, Jålebeinet. Jeg digger skulpturene til Ole Martin Skaug. Vi har den fineste vaktbikkja som vi fikk da vi giftet oss.

Om jeg hadde hatt 5.000 til bare meg og hadde bestemt meg for å kjøpe kunst, ville jeg lett etter en liten skulptur av noe slag, ikke bilde til veggen.

Eller så hadde jeg kanskje hengt på nettauksjonene til Blomqvist.

__________________
Anda
- - - - -
Har Andungen fra '03 og Knøtto fra '06
Anda er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 09:53.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no