Sv: Restaurant i Oslo med kresne barn
Opprinnelig lagt inn av zinatara, her.
Ja, det var vel litt det inntrykket jeg fikk av å søke på stedet på nettet.
Kjenner hele greiene er litt vanskelig og mannen mener at jeg bare overtenker ting, noe som nok kan hende. Men jeg er litt usikker på om de vi reiser med har totalt andre preferanser enn oss og om hun evt. syns at restauranter har et for høyt prisnivå eller noe. Jeg har jo ikke lyst til å presse igjennom noe de blir helt misfornøyde med, samtidig som det jo må bety litt hva vi mener også.
Det kan jo hende dere snakker litt forbi hverandre, rett og slett. Jeg kunne også foreslått Birken Lunch som et sted å stoppe innom på en Oslotur, som for å græbbe noe godt å sitte i parken med. Det er jo ikke kjipe kebaber de serverer, liksom.
Du kan jo foreslå at dere spiser et måltid på Nighthawk, og se hva de sier? Ellers er jo Mathallen en mulighet, der kan alle spise det de vil fra de ulike sjappene. De har mat i alle prisklasser. Ungene kan f.eks. få spaghetti med tomatsaus fra Via Italia, Hello Goodpie har ulike middags- og dessertpaier, du får japansk fast food, thaiandsk veganer-curry, tapas, grillede kyllingklubber (min sønns favoritt), sandwitcher, fiskeburgere, fish & chips etc. etc.
__________________
|