Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Motehjørnet

Kjoler uten for

Motehjørnet Shopping, tips, spørsmål og svar.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 10-01-15, 15:11   #8
Kaprifol
Kjernesnill
 
Kaprifol sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Innlegg: 6.458
Blogginnlegg: 89
Kaprifol er kulere enn de flesteKaprifol er kulere enn de flesteKaprifol er kulere enn de flesteKaprifol er kulere enn de flesteKaprifol er kulere enn de flesteKaprifol er kulere enn de flesteKaprifol er kulere enn de flesteKaprifol er kulere enn de flesteKaprifol er kulere enn de flesteKaprifol er kulere enn de flesteKaprifol er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Kjoler uten for

Jeg ville prøvd meg fram med underkjole. Syns underkjoler hjelper mot at stoff henger seg fast i kroppen eller strømpebuksa, for meg er problemet mer rompe/lår enn hofter/mage. På meg hjelper underkjolen mot at stoffet trekkes inn mot lårene og innunder rompa. Det blir vel litt av samme problematikk: Du ønsker at stoff skal henge rett ned fra bredeste punkt og ha litt vidde rundt et smalere parti av kroppen.

Prøv deg fram med ettersittende og løsere underkjole, underkjoler trenger ikke være dyre for å fungere. Har en trang en som kosta 100,-, sjekk på salg rundt omkring nå.

__________________
2003 - 2007

Fake it 'til you make it
Kaprifol er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 08:55.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no