Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Jåleforumet

Clarisonic Mia2

Jåleforumet Forum for hudpleie, hår, sminke, kropp mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 06-01-15, 12:03   #4
Muad'Dib
Trapper opp igjen !
 
Muad'Dib sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 2.802
Muad'Dib er virkelig godt liktMuad'Dib er virkelig godt liktMuad'Dib er virkelig godt liktMuad'Dib er virkelig godt liktMuad'Dib er virkelig godt liktMuad'Dib er virkelig godt liktMuad'Dib er virkelig godt liktMuad'Dib er virkelig godt liktMuad'Dib er virkelig godt liktMuad'Dib er virkelig godt likt
Standard

Sv: Clarisonic Mia2

Opprinnelig lagt inn av Njulaif, her.

Takk for svar. Har du prøvd andre hoder til ansiktet som du ikke var fornøyd med? Eller misforstod jeg deg nå tro?

Jeg endte opp med å åpne pakken og prøve rensebørsten. Har prøvd den i 2 dager nå, med det sensitive-hodet som følger med, og så langt er jeg fornøyd må jeg si. Men jeg føler definitivt at jeg trenger mer enn et par dager før jeg gjør en endelig konklusjon.

Ja, det var et "deep cleansing" hoved som ble alt for irriterende. På albuene og skinnebenene (de deler av kroppen som jeg ellers mest bruker den på) bruker jeg en spesial kroppsbørste som er hårdere enn ansiktsbørstene.

__________________
storebror 1997 og lillebror 2003
Moral er bra ! Dobbeltmoral er dobbelt så bra !!
Muad'Dib er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 05:58.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no