Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Fest og høytid

Hva kan jeg servere utpå kvelden julaften?

Fest og høytid Et forum for å diskutere praktiske forberedelser knyttet til jubileer, bryllup, konfirmasjon, bar mitzva, ramadan, dåp og navnefest, mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 22-12-14, 20:27   #23
løve70
Enda en som trener
 
løve70 sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2007
Innlegg: 18.745
løve70 har mye å være stolt avløve70 har mye å være stolt avløve70 har mye å være stolt avløve70 har mye å være stolt avløve70 har mye å være stolt avløve70 har mye å være stolt avløve70 har mye å være stolt avløve70 har mye å være stolt avløve70 har mye å være stolt avløve70 har mye å være stolt avløve70 har mye å være stolt av
Standard

Sv: Hva kan jeg servere utpå kvelden julaften?

Men dere som har is og riskrem og sånn, har dere det i tillegg til dessert etter middagen? Blir ikke det litt mye? Eller har dere veldig tidlig middag/holder på til langt på natt?

Vi er vel sjelden ferdig med middagen før i 19.30 - 20.00 tiden og så skal det åpnes pakker og sånn. Blir liksom ikke sultne igjen.

løve70 er aktiv nå   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 16:51.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no