Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Avsporing - har du kunnskap nok til å sjekke ditt barns bruk av nettjenester?

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 02-12-14, 07:28   #22
Joika
Pauset
 
Medlem siden: Jan 2008
Hvor: Internett
Innlegg: 23.987
Blogginnlegg: 180
Joika har et rykte de fleste bare kan drømme omJoika har et rykte de fleste bare kan drømme omJoika har et rykte de fleste bare kan drømme omJoika har et rykte de fleste bare kan drømme omJoika har et rykte de fleste bare kan drømme omJoika har et rykte de fleste bare kan drømme omJoika har et rykte de fleste bare kan drømme omJoika har et rykte de fleste bare kan drømme omJoika har et rykte de fleste bare kan drømme omJoika har et rykte de fleste bare kan drømme omJoika har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Avsporing - har du kunnskap nok til å sjekke ditt barns bruk av nettjenester?

Jada. Kunne glatt laget et script som dumpet ut all nettleserhistorikken hans, søkte etter fæle søkeord og sendte meg resultatet på mail med jevne intervaller.
Føler også jeg er veldig tydelig med han om hva han kan og ikke, hva som er lurt å ikke for ettertiden. Han har fått printet inn at alt som legges ut ikke kan tas bort, i teorien. Syntes det er greit at han vet verstefallkonsekvensene med å utbrodere sjela si på nett.

Joika er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 03:44.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no