Sv: 13-åringer spiller kamp til midnatt. Er det greit, eller?
Opprinnelig lagt inn av Polyanna, her.
I juleferien eller som en engangsgreie hadde det vært ok for min 12-åring, men bare så vidt. Og han tåler godt litt lite søvn. Det er vanskelig å se for seg at det skulle vært greit for mellomjenta når hun blir 10.
Småsøsknene hadde selvsagt ikke blitt med. En foreldre hadde vært hjemme med dem og en blitt med eldste, eller, om det bare var en voksen i huset, så hadde vi måttet basert oss på samkjøring med andre på laget. Det er ikke sånn at resten av familien MÅ være med på cup med søsken, er det? :forvirret:
Neida, men det bare gjør det litt vanskelig, da man gjerne har lyst til å se ungene spille kamp. Men det er en tilleggstrøbbel som egentlig ikke har noe direkte betydning for saken. Man ønsker jo gjerne å se barnet sitt spille.
Fortsatt forvirret? Ser den altså. sorry!
|