Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr > Grønne fingre

Kjøp løk, folkens!

Grønne fingre Alt om blomster inne og ute, frukttrær, busker, kjøkkenhage, kompost og uterom.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 13-10-14, 11:20   #11
apan
I mål
 
apan sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Oslo
Innlegg: 27.929
Blogginnlegg: 71
apan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Kjøp løk, folkens!

Opprinnelig lagt inn av Saint, her.

Dritt som i jord?

Hva slags løk har du? Se på pakken. Det står som regel hvor dypt du skal sette dem. Grav et lite hull, sett dem med roten ned og tuppen opp, hell litt vann i hullet, og fyll igjen.

Jeg synes det gjør seg i tette "spiraler" fremfor firkantet organisering. 10cm avstand mellom.

Dritt som i jord . Og antagelig også som i dritt, fordi jeg mistenker at katten har gått på do der innimellom. Og så også rester av røtter og slikt.

Jeg har de to kombipakkene som det er bilde av innledningsvis her. Tror egentlig det er litt for mye.

apan er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 21:41.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no