Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Kommunikasjon > Autofil

Barn foran airbag - igjen

Autofil Bilsnakk.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 03-09-14, 13:05   #20
Bloppy
Det kommer seg
 
Bloppy sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2008
Hvor: På en gård
Innlegg: 8.808
Bloppy er kulere enn de flesteBloppy er kulere enn de flesteBloppy er kulere enn de flesteBloppy er kulere enn de flesteBloppy er kulere enn de flesteBloppy er kulere enn de flesteBloppy er kulere enn de flesteBloppy er kulere enn de flesteBloppy er kulere enn de flesteBloppy er kulere enn de flesteBloppy er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Barn foran airbag - igjen

Svigers mente hardnakket i sommer at det måtta da gå an for pompen å sitte foran airbag. Han er 135cm. Jeg nektet og sa at man MÅ faktisk være over 140 om det i det hele tatt skal vurderes. Men de påpekte at han jo vil være over 140 med puten.

Jeg nektet fortsatt og viste de hvordan de enkelt kunne skru av airbagen. Svigerfar mente fortsatt at det var tryggere med airbag enn uten.
Pompen blir lett bilsyk og de skulle kjøre i 4 timer. Derfor ble det til at han fikk sitte foran.

Hva mener dere om det da? Vil det si at man kan gå for å være 140 med pute, når man egentlig bare er 135? Hva ville dere gjort her?

__________________
Snuppa 98
Poden 05
Bloppy er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 14:21.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no