Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Det er varmt, for varmt!

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 29-07-14, 14:04   #11
frukt
finner ut av mye
 
frukt sin avatar
 
Medlem siden: Mar 2013
Innlegg: 25.692
Blogginnlegg: 267
frukt har mye å være stolt avfrukt har mye å være stolt avfrukt har mye å være stolt avfrukt har mye å være stolt avfrukt har mye å være stolt avfrukt har mye å være stolt avfrukt har mye å være stolt avfrukt har mye å være stolt avfrukt har mye å være stolt avfrukt har mye å være stolt avfrukt har mye å være stolt av
Standard

Sv: Det er varmt, for varmt!

Opprinnelig lagt inn av Myria, her.

Det er de nok.
Da vi var i sørvest-England i sommer var det varmt og godt om dagen, men herlig kjølig inne i feriehuset (murhus) om natten, faktisk såpass at vi brukte dyne noen netter. Det var fantastisk.

På den annen side egner murhus seg svært dårlig om vinteren (og husene er heller ikke så godt isolerte som i Norge). Jeg har aldri vært så kald vinterstid som de tre årene jeg bodde i England.

Ja, de er ikke akkurat varme om vinteren, og det blir fort problemer med mugg. Her jeg bor nå er det heldigvis ikke noe problem, men den forrige leiligheten var skikkelig guffen! Klær mugnet i garderoben.

Det er heldigvis ikke særlig kaldt her om vinteren.

__________________
And I said to my body, softly, "I want to be your friend.
It took a long breath and replied, "I've been waiting my whole life for this."
~ Nayyirah Waheed ~
frukt er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 17:54.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no