Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Motehjørnet

Den nyeste lange shoppingtråden (IV)

Motehjørnet Shopping, tips, spørsmål og svar.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 15-04-14, 12:13   #11
Ruslebiffen
biffvase
 
Ruslebiffen sin avatar
 
Medlem siden: Apr 2010
Innlegg: 2.863
Ruslebiffen er virkelig godt liktRuslebiffen er virkelig godt liktRuslebiffen er virkelig godt liktRuslebiffen er virkelig godt liktRuslebiffen er virkelig godt liktRuslebiffen er virkelig godt liktRuslebiffen er virkelig godt liktRuslebiffen er virkelig godt liktRuslebiffen er virkelig godt liktRuslebiffen er virkelig godt likt
Standard

Sv: Den nyeste lange shoppingtråden (IV)

Opprinnelig lagt inn av mocci, her.

Ruslebiffen: Go for it!! Jeg har veldig sjelden opplevd skivebom med mine Bodenklær. Men jeg vet hvilke fasonger som passer til min kropp og jeg leser alltid garment measurements nøye.

Ja, det er der jeg er litt sånn slumsete av og til. Men jeg skal ta meg ordentlig tid og sjekke. Jeg er generelt blitt god til å spotte hvilke modeller som passer meg og ikke sånn generelt, men det er noe med å handle fra et helt nytt sted.

Ellers så sikler jeg mye inne på modcloth.com, der har de fantatsik mye fint for oss som er glad i vintage/retrostil. Men jeg har ikke helt turt å handle derfra ennå heller.

Sorry avsporing!

__________________
2010 2012
Ruslebiffen er ikke aktiv  
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 06:37.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no