Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Gremlis reise- og fremmedspråkforum

Å bestille fly og feriehus selv

Gremlis reise- og fremmedspråkforum Forum for diskusjon av reiser, reisemål, og fremmedspråk.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 24-02-14, 12:37   #13
zinatara
Bør lage seg en tittel selv
 
zinatara sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2011
Innlegg: 6.802
zinatara er et glitrende lys på stjernehimmelenzinatara er et glitrende lys på stjernehimmelenzinatara er et glitrende lys på stjernehimmelenzinatara er et glitrende lys på stjernehimmelenzinatara er et glitrende lys på stjernehimmelenzinatara er et glitrende lys på stjernehimmelenzinatara er et glitrende lys på stjernehimmelenzinatara er et glitrende lys på stjernehimmelenzinatara er et glitrende lys på stjernehimmelenzinatara er et glitrende lys på stjernehimmelenzinatara er et glitrende lys på stjernehimmelen
Standard

Sv: Å bestille fly og feriehus selv

Opprinnelig lagt inn av apan, her.

Utenom skoleferiene blir jo noe helt annet. Det er ikke sammenlignbart hverken for charter eller utenom.

Charter er jo også rimeligere utenom sesong, så det er jo sammenlignbart sånn. Men man må som sagt være tidlig ute dersom man ønsker å finne billige billetter til de billigste reisemålene om sommeren.

Jeg ser på norwegian sin oversikt at dersom man kan reise fra Oslo kan man få nokså rimelige billetter i slutten av juli-begynnelsen av august. Jeg ser f.eks. at vi kan få billetter til 2 voksne og 3 barn til f.eks. algarve eller korsika til rundt 8-9000 fra Oslo da. Roma ble 5600 kroner. Jeg vil tro at dersom jeg da finner hotell til rundt 10000 for 2 uker, så kan jeg få en ganske så bra ferie billigere enn det veldig mange charterselskaper tilbyr. Så det er ikke umulig.

Kanskje det er en forskjell på hvor mange unger man har. Jeg finner sjelden charter billigere enn 35000-40000 for to uker om sommeren nå når vi har 3 barn og ingen av dem er spedbarn. Da er det i tilfelle på hoteller som ikke virker veldig fristende etter å ha lest om dem på tripadvisor.

zinatara er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 23:27.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no