Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Kultur og underholdning > Glitterchicks film- og musikkforum

Kule kidz gråter ikke

Glitterchicks film- og musikkforum Film, tv-serier og musikk

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 14-01-14, 10:53   #11
Sneglo
Nøttelitens medhjelper
 
Sneglo sin avatar
 
Medlem siden: Jul 2011
Innlegg: 2.155
Sneglo imponerer mange og er sikkert smartSneglo imponerer mange og er sikkert smartSneglo imponerer mange og er sikkert smartSneglo imponerer mange og er sikkert smartSneglo imponerer mange og er sikkert smartSneglo imponerer mange og er sikkert smart
Standard

Sv: Kule kidz gråter ikke

Opprinnelig lagt inn av Røverdatter, her.

Noen andre som har sett den?

Vi var to voksne og tre 11-åringer på kino og så den i går. Sterk og berørende film med veldig flinke barneskuespillere. Alvorlig og grusomt tema som jeg vanligvis ikke ville oppsøkt om det ikke var for at 11-åringen spurte om jeg kunne være med. Jentene likte filmen godt de også, men syns selvsagt den var grusomt trist. De var litt sjokkerte over manglende happy ending.

Hva syns dere andre?

Ehm, dør hun???

Min eldste vil se den, men om det er greia så går vi IKKE. For hun vil da blir såååå lei seg. Så da venter vi isåfall til den kommer på dvd og vi kan se den hjemme.

__________________
-05 -07
Sneglo er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 11:00.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no