Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr

Mer kjøkken - 60 eller 80 cm skuffer?

Hjem og utstyr Hus, hage, utstyr, design mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 22-10-13, 16:36   #7
Odelia
Bør lage seg en tittel selv
 
Odelia sin avatar
 
Medlem siden: Jul 2009
Innlegg: 4.837
Odelia er et navn som alle kjenner tilOdelia er et navn som alle kjenner tilOdelia er et navn som alle kjenner tilOdelia er et navn som alle kjenner tilOdelia er et navn som alle kjenner tilOdelia er et navn som alle kjenner tilOdelia er et navn som alle kjenner tilOdelia er et navn som alle kjenner tilOdelia er et navn som alle kjenner tilOdelia er et navn som alle kjenner tilOdelia er et navn som alle kjenner til
Standard

Sv: Mer kjøkken - 60 eller 80 cm skuffer?

Opprinnelig lagt inn av Guava, her.

Kommer an på kjøkkenets størrelse tenker jeg. Når alle skal stå på kjøkkenet og lage mat samtidig og skuffene er i bruk synes jeg ikke der er en fordel at de er for brede. Har man digert kjøkken eller stort sett betjener kjøkkenet alene er nok brede skuffer fint.

Viktig poeng. Men om du har plass rundt ved valg av 80 cm brede hadde jeg gått for dette. Vi har hatt begge deler, og foretrekker desidert de på 80 cm siden de rommer nesten alt man kunne tenke seg å putte i en skuff. Vi har f eks én skuff til bakervarer, og der er det (for meg) for lite med 60 cm bredde.

Odelia er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 14:29.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no