Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr > Stikkas barneutstyrshjørne

[Jente 4 år]: Hva slags bukser?

Stikkas barneutstyrshjørne Diskusjonsforum for utstyr til barn.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 15-08-13, 11:45   #7
Nera
Pandemonium
 
Nera sin avatar
 
Medlem siden: Dec 2008
Innlegg: 7.153
Nera er et navn som alle kjenner tilNera er et navn som alle kjenner tilNera er et navn som alle kjenner tilNera er et navn som alle kjenner tilNera er et navn som alle kjenner tilNera er et navn som alle kjenner tilNera er et navn som alle kjenner tilNera er et navn som alle kjenner tilNera er et navn som alle kjenner tilNera er et navn som alle kjenner tilNera er et navn som alle kjenner til
Standard

Sv: [Jente 4 år]: Hva slags bukser?

Har dere noen gode tips til tights? Jeg synes de ofte er (1) for vide i livet eller (2) tynne og slafsete. Tightsene fra PoP med stramming er for så vidt greie, men strikken har en lei tendens til å vri seg, og de koster endel mer enn andre kandidater.

Hun bruker 104, forresten, i hvertfall i lengden. Jeg har akkurat ryddet unna en haug med tights som var for korte, så nå står det sørgelig til i skuffen hennes (på den fronten).

Cubus må testes ut, og så får vi lete etter flere fine baggyjeans dersom den unge frøkenen tolererer det.

__________________
There's a fine line between wrong and visionary. Unfortunately, you have to be a visionary to see it.
2009 2012

Sist redigert av Nera : 15-08-13 kl 11:51.
Nera er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 13:53.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no