Sv: Du ser et barn bli slått av foreldrene sine i en fornøyelsespark
Opprinnelig lagt inn av safran, her.
Det katta sa.
Jeg hadde forøvrig aldri sagt noe til mammaen Suppehue snakker om. Hvis noen hadde slått barnet sitt, derimot! Jeg så en far behandle sin datter temmelig hardhendt for ikke så lenge siden, og jeg snakket til ham. Skulle bare mangle!
Åh, for jeg er også enig med katta tenkte jeg. Å gå fra en baby i 10 minutter har sine faremomenter, som varme og vognvelt, men det er det samme i Tusenfryd som i hagen sin. Og jeg tror ikke de fleste mener det er idioti å gå inn en 10 minutters tur på do om babyen sover i vogna i hagen?
Flytting av vogna er lite sannsynlig tenker jeg da. Jeg har retenkt og hadde kunnet gjøre det om lillesøster sov og storebror måtte på do, feks. Satt vogna til side, sjekket at hun ikke var for varm og hastet inn på do med ham, ja, det hadde jeg glatt kunnet gjort. Og jeg hadde blitt overrrasket om noen hadde skjelt meg ut da jeg kom ut.
__________________
It takes a great deal of effort to sustain a conservative, trustworthy persona.
Sist redigert av Esme : 24-07-13 kl 23:38.
Årsak: Presisering
|