Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Dra på ferie uten barn i pappapermen?

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 30-06-13, 14:25   #10
Katta
maler
 
Katta sin avatar
 
Medlem siden: Jul 2008
Hvor: Trondheim
Innlegg: 31.283
Blogginnlegg: 92
Katta har et rykte de fleste bare kan drømme omKatta har et rykte de fleste bare kan drømme omKatta har et rykte de fleste bare kan drømme omKatta har et rykte de fleste bare kan drømme omKatta har et rykte de fleste bare kan drømme omKatta har et rykte de fleste bare kan drømme omKatta har et rykte de fleste bare kan drømme omKatta har et rykte de fleste bare kan drømme omKatta har et rykte de fleste bare kan drømme omKatta har et rykte de fleste bare kan drømme omKatta har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Dra på ferie uten barn i pappapermen?

Opprinnelig lagt inn av Teofelia, her.

Vi hadde barnehageplass fra 1. august, som vi betalte for hele høsten, mens vi også hadde permisjon. Barnet begynte riktignok ikke i barnehagen før 1. januar, men det kunne jo ikke staten vite.

Jeg er enig med dem som sier at så lenge barnehageopptaket ikke er fleksibelt og tilpasset fødselspermisjonens lengde, kan man ikke ha en lov som sier at man ikke kan ha barnehageplass og permisjon samtidig.

Nå har de vel kommet med en setning her i byen som sier at man må ta barnehageplassen i bruk innen en gitt tid, 1 mnd? Hvilket nødvendigvis må medføre at folk bruker barnehageplassen litt samtidig med permisjon for å oppfylle vilkårene. Å stå uten barnehageplass når man virkelig trenger den er såpass ille at man gjør det man må.

__________________
Storebror 2002 - Toern 2003 - Plutt 2009 - Mikro 2012
Katta er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 23:24.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no