Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Mat og kosthold > Madam Mims oppskriftsforum

Langpanne-sjokoladekake (haster)

Madam Mims oppskriftsforum Har du noen gode oppskrifter å dele, eller er på jakt etter noen gode oppskrifter? Da er dette det rette forumet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 02-05-07, 11:57   #9
GinaK
Tja...
 
GinaK sin avatar
 
Medlem siden: Dec 2006
Innlegg: 16.149
GinaK har mye å være stolt avGinaK har mye å være stolt avGinaK har mye å være stolt avGinaK har mye å være stolt avGinaK har mye å være stolt avGinaK har mye å være stolt avGinaK har mye å være stolt avGinaK har mye å være stolt avGinaK har mye å være stolt avGinaK har mye å være stolt avGinaK har mye å være stolt av
Standard

Sv: Langpanne-sjokoladekake (haster)!!

Jøss. Nå må jeg si at du er iskald. HAdde fått hetta jeg.!

Jeg har aldri før vært noe særlig på å lage sjokoladakake. De blir altfor mørke, harde og hever ikke.... har alltid blitt skikkelig miss!!..
.. til jeg prøvde CACAS sin. Utrolig enkel og du klarer rett og slett ikke å bomme... og de forsvinner alltid!! Og smørkremen er nammenam!
Alt i mikseren og rett i form kledd i bakepapir. Jeg bruker liten langpanne, 30*40cm. Blir utrolig høy og fin i rund form også men passer best med langpanne i barneselskap. Pass på steketiden så den ikke blir tørr.
Oppskriften (lys sjokoladekake): http://www.cacas.no/tips/Oppskrifter/oppskrifter.htm

Lykke til med kakebakingen.

__________________
Gina og gutta, 2001 og 2005
Jeg eldes ikke - jeg mørner.
GinaK er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 16:38.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no