Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Motehjørnet

Enda en ny lang shoppingtråd III

Motehjørnet Shopping, tips, spørsmål og svar.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 30-05-13, 10:39   #10
Bomull
www.bomulls.no
 
Bomull sin avatar
 
Medlem siden: Aug 2008
Hvor: Cottonfields
Innlegg: 15.048
Blogginnlegg: 324
Bomull har mye å være stolt avBomull har mye å være stolt avBomull har mye å være stolt avBomull har mye å være stolt avBomull har mye å være stolt avBomull har mye å være stolt avBomull har mye å være stolt avBomull har mye å være stolt avBomull har mye å være stolt avBomull har mye å være stolt avBomull har mye å være stolt av
Standard

Sv: Enda en ny lang shoppingtråd III

Opprinnelig lagt inn av Trulte, her.

Du kan jo prøve dem ute på "bøgda". De er visst i strechy stoff noen av dem? Jeg sikler, og hadde jublet om de var smale i leggene, for jeg strekker rundt magepartiet. Men om de har "hengeskrev" så se jeg vel ut som en stuttkjukk trønder. (Er halvt trønder). Så jeg må få summe meg ut for å prøve, å bestille slike dyre greier over nett tør jeg ikke.

Nei, det tør ikke jeg heller. Får kanskje ta turen og prøve ja, for de er så fine, men slett ikke like fine på meg vil jeg tro.

Jeg har jo 41 cm x 2 med muskuløse legger og de blir IKKE mindre selv om jeg går ned i vekt, tvert imot. Men da er det kanskje håp.

__________________
Dåtten 2006, Fjåtten 2008 & Lyn fra klar himmel 2018
Some people just need a high-five. In the face. With a chair.
Bomull er ikke aktiv  
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 16:34.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no