Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Kjønn som gruppe

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 16-05-13, 23:22   #20
Lisa
anglofil
 
Lisa sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Innlegg: 6.589
Lisa har en fantastisk fremtidLisa har en fantastisk fremtidLisa har en fantastisk fremtidLisa har en fantastisk fremtidLisa har en fantastisk fremtidLisa har en fantastisk fremtidLisa har en fantastisk fremtidLisa har en fantastisk fremtidLisa har en fantastisk fremtidLisa har en fantastisk fremtidLisa har en fantastisk fremtid
Standard

Sv: Kjønn som gruppe

Selvfølgelig har det skjedd mye på tredve år men jeg synes men det går an å reflektere litt i de mange hjem den 16 mai. Mor og far har begge vært på jobb i dag men det vil i stor grad være kvinner som gjør det ekstra også i dag, som til jul. Jeg snakker da ikke om hverdagslige ting som å vaske og rydde, men altså det ekstra man gjør av forberedelser og arbeid til begivenheter som 17. mai.

Hvor mange menn planlegger kakebakst og klær til 17 mai, eller gaveinnkjøp til jul? Just asking. Og ja, jeg generaliserer, fullt klar over det men bare det å lese tråder på FP synes jeg gir meg godt grunnlag til det.

__________________
"Try Again, Fail Again, Fail Better" (Samuel Beckett)
Lisa er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 22:15.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no