Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Nyheter og media

Ordførersaken (gaflet fra gammel tråd)

Nyheter og media Forum for diskusjoner av nyheter og artikler. Husk å lenke til aktuell artikkel i første innlegg, så meddebattantene får mulighet til å sette seg inn i temaet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 14-05-13, 15:06   #11
Carrera
Må man ha en tittel?
 
Carrera sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Hvor: Trondheim
Innlegg: 9.539
Carrera har mye å være stolt avCarrera har mye å være stolt avCarrera har mye å være stolt avCarrera har mye å være stolt avCarrera har mye å være stolt avCarrera har mye å være stolt avCarrera har mye å være stolt avCarrera har mye å være stolt avCarrera har mye å være stolt avCarrera har mye å være stolt avCarrera har mye å være stolt av
Standard

Sv: Ordførersaken (gaflet fra gammel tråd)

Opprinnelig lagt inn av m^2, her.

Men det er jo egentlig akkurat det jeg sier da... Dele rom ja, seng - hvis man må. Dobbeltseng som rutine? Nei. Som 14-15-16-åring gjorde jeg ikke det. Vi delte telt liksom, men det blir jo noe annet.

Ift mitt eget barn som nå er ganske stort (gutt, 10) er vi påkledd i pysj eller truse (og t-skjorte for meg) i det minste, hvis vi er i en situasjon hvor vi deler seng

Jeg synes det er en himmelvid forskjell, og totalt feil å sammenligne det å dele seng med egne barn, og det å dele seng med et barn utenfor familien.

At foreldre og barn deler seng, uavhengig av alder på barnet, det ser jeg ikke noe problem med, så lenge alle parter er fornøyd med det.

Jeg deler seng med begge mine på fast basis. De bytter på å ligge inne hos meg når faren er på jobb. Annenhver natt, og da fordi at de vil det. De synes det er kjempekos å sove der.

Skulle det være noe galt i det? Vi ligger under hver vår dyne, og det meste vi ser til hverandre er vel nesetippen tror jeg.

Jeg hadde heller ikke hatt noen problemer med at de lå inne hos faren om jeg var borte.

__________________
All of these lines across my face
Tell you the story of who I am
So many stories of where I've been
And how I got to where I am
Carrera er ikke aktiv  
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 03:50.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no